Czwartek, 19. Październik 2017

Koncerty Sabaton

2017-03-01
19:00
2017-03-01
22:00
Szwedzcy heavy-powermetalowcy zagrają w Polsce cztery koncerty

Bilety na koncerty Sabaton już dostępne:

 

Szwedzcy heavy-powermetalowcy zagrają w Polsce cztery koncerty 27 lutego w ERGO Arenie, 28 lutego we wrocławskiej Hali Stulecia, 1 marca na warszawskim Torwarze i 3 marca w krakowskiej Hali Wisły. W roli gościa specjalnego legendarny Accept. Podczas koncertów w Polsce Sabaton będzie promować swój

najnowszy album „The Last Stand”. Bilety na koncerty w Gdańsku/Sopocie, we Wrocławiu, w Warszawie i w Krakowie właśnie trafili do sprzedaży.
Sabaton i Accept supportować będzie szwedzka formacja Twilight Force.

 

SABATON (Szwecja) heavy metal, power metal:

Związki Sabaton z Polską i Polski z Sabaton są mocne i szczególne. Podejmował muzyków polski minister, współpracowali z potomkiem żołnierza kierującego bitwą pod Wizną, w Warszawie kręcili teledysk, w którym wystąpił słynny aktor Peter Stormare. Szwedzi niejednokrotnie na płytach poruszali tematy z historii Polski. Nie inaczej jest na wydanym w 2016 roku albumie "The Last Stand", na którym śpiewają o bitwie pod Wiedniem, konkretnie o ataku husarii. To było wielkopomne wydarzenie w historii Europy. Taka ma też być najbliższa trasa koncertowa Sabaton, która – jakżeby inaczej – zahaczy o Polskę.
Basista Pär Sundström zapewnia:
– Właśnie wydaliśmy nasz najnowszy album „The Last Stand”. Jego ocenę zostawiamy fanom. Czas pokaże, czy to nasza najlepsza płyta… Ale już teraz możemy powiedzieć, że „The Last Tour” będzie trasą Sabaton jakiej jeszcze nie było. Od lat chcieliśmy coś takiego zorganizować!
Trasa w towarzystwie tak wielkiej legendy metalu jak Accept, jest również jednym z przejawów wspaniałości, o której mówił Pär. Sabaton to najfajniejsi nauczyciele historii wśród muzyków. Do tego ponad wszystko ceniący sobie kontakt z fanami. Spotkań z polskimi wielbicielami muzyki Szwedów z pewnością nie zabraknie. Każdy przyjazd do Polski kapeli z Falun jest wydarzeniem szczególnym. Można z dużym prawdopodobieństwem zakładać, że nie inaczej będzie tym razem.
Sprawdź, jeśli lubisz: Powerwolf, Iced Earth, Grave Digger, Saxon…

http://www.sabaton.net
https://web.facebook.com
https://www.youtube.com/watch?v=7jTgkTEDDog

 

ACCEPT (Niemcy) heavy metal:

Jeden z zespołów, które są odpowiedzialne za powstanie i rozwój klasycznego heavy metalu. Z przerwami jest na scenie blisko 40 lat. Powrócili na dobre w 2009 roku, w wielkim stylu. Od tamtej pory Accept parokrotnie gościł w Polsce, dając za każdym razem niesamowite koncerty. W 2015 roku zagrali rewelacyjny koncert w krakowskiej Fabryce, bilety gig szybko się wyprzedały.
Na wspólne koncerty z Sabaton cieszy się gitarzysta niemieckiej formacji, Wolf Hoffmann:
 – Od lat mamy świetne relacje z Sabaton. Z przyjemnością graliśmy z nimi w USA. Śledzimy ich karierę od wielu lat i nie znam zespołu z tak konkretną wizją, którą do tego potrafią świetnie zrealizować. Pracują bardzo ciężko i mogą być wzorem dla młodych zespołów. Cieszę się, że znów zagramy razem na trasie, zwłaszcza, że ostatnim czasie siedzieliśmy tylko w studio i mamy coś w rodzaju studyjnej klaustrofobii.|
W 2014 roku w obozie niemieckiej legendy zaszły wielkie zmiany, zespół opuścili wieloletni muzycy – gitarzysta Herman Frank i perkusista Stefan Schwarzmann. Ich miejsce zajęli znany z Grave Digger i Rebellion gitarzysta Uwe Lulis i blisko o połowę młodszy od założycieli Accept, amerykański perkusista Christopher Williams.
Rok temu w Fabryce widzieliśmy ich już w nowym składzie. Energia, jaką nowi muzycy wnieśli do zespołu, jest ogromna. To czego zawsze można się spodziewać po Accept to niezwykle energetyczne, absolutnie heavymetalowe koncerty które, jak ich muzyka, łączą w sobie najlepsze cechy starego, niemieckiego heavy metalu i nowoczesnego brzmienia.
Sprawdź, jeśli lubisz: Judas Priest, Saxon, Grave Digger, U.D.O….


http://www.acceptworldwide.com
https://www.youtube.com/watch?v=req-oDf2ZRc
https://www.facebook.com/acceptthebandTWILIGHT FORCE (Szwecja) power metal, symfoniczny metal:

Power metal i opowieści fantasy to twoje pasje? Jeśli tak, a nie znasz jeszcze kapeli Twilight Force, musisz koniecznie to nadrobić. Grupa częściowo mająca bazę w Falun, czyli miejscu narodzin uwielbianego w Polsce Sabaton, cudownie łączy bowiem w swej muzyce opowieści z kręgu fantasy z power metalem i metalem symfonicznym. Jeżeli ktoś ceni dokonania Rhapsody, Dragonforce albo Sonata Arctica, z miejsca pokocha i Twilight Force.
Kapitalny poziom instrumentalny, ocierający się o wirtuozerię, plus kapitalnie śpiewający Chrileon, czyli Christian Eriksson, przeniosą cię w świat smoków, czarów, zaklęć, czarowników, tajemniczych historii, bitew, i tym podobnych. Szwedzka grupa przyjedzie do nas promować drugi album, "Heroes Of Mighty Magic" z sierpnia 2016 roku, który zapowiadał genialny numer "Powerwind". Szybkość, doskonały warsztat, wspaniałe melodie, podróż na kilkadziesiąt minut do krainy baśni – to dostaniecie wybierając się na koncert Twilight Force.
Sprawdź, jeśli lubisz: Gloryhammer, Rhapsody Of Fire, DragonForce, Pathfinder… https://web.facebook.com/twilightforce
https://www.youtube.com/watch?v=gLxmoaewFVs


Kto zagra:

SABATON (Szwecja) heavy metal, power metal:
+
ACCEPT (Niemcy) heavy metal
+
TWILIGHT FORCE (Szwecja) power metal, symfoniczny metal

 

Organizator: wROCK for Freedom

Kiedy: 1 marca (środa) 2017

Gdzie: Warszawa @ Torwar, ul. Łazienkowska 6A
Bilety: 130 zł – przedsprzedaż; 150 zł – w dniu koncertu

Organizator: Knock Out Productions

  

Bilety na koncerty w Warszawie i Krakowie:

http://knockoutprod.net/sklep

 

Bilety na koncert we Wrocławiu:

Dostępne sieci salonów Empik, Saturn i MediaMarkt w całej

Polsce oraz w serwisach:

www.biletin.pl

www.ticketpro.pl,

www.ebilet.pl

www.eventim.pl

www.biletyna.pl

rezerwacje: bilety@o2.pl

 

Zapraszają:
Knock Out Productions

http://www.knockoutprod.net

https://www.facebook.com/productions.knock.out
https://www.instagram.com/knockoutprod

B90

http://www.b90.pl/klub

https://www.facebook.com/B90klub

Galicja Productions
http://www.galicja.net

https://web.facebook.com/GalicjaProductions 

wRock From Freedom
http://www.wroclaw2016.pl/wrock-for-freedom 

  Wideo

 • SABATON - The Lost Battalion

  SABATON - The Lost Battalion
 • ACCEPT - Teutonic Terror

  ACCEPT - Teutonic Terror
 • TWILIGHT FORCE - Powerwind

  TWILIGHT FORCE - Powerwind

Lista partnerów

Ilość wyświetleń: 4005