Czwartek, 19. Październik 2017

VANESSA MAE PO 20 LATACH WRACA DO WARSZAWY - koncert przełożony!

2017-05-30
20:00
2017-05-30
22:30

KONCERT VANESSA-MAE ZOSTAŁ PRZEŁOŻONY NA INNY TERMIN

Oświadczenie organizatora:

Niestety musimy Was powiadomić, że koncert Vanessa-Mae musi zostać przełożony na inny termin. Jesteśmy tą sytuacją zszokowani. Chociaż jako organizatorzy mamy właściwą umowę z Vanessą-Mae, umowę z Halą Torwar, załatwioną ochronę, zakupione wszelkie bilety lotnicze dla wszystkich występujących, zapłaconą opłatę miastu, niestety zezwolenie miasta Warszawy do rozpoczęcia koncertu, zostało odmówione.

Obecnie z Vanessą-Mae szukamy najwcześniejszego możliwego terminu zastępczego, który ogłosimy wkrótce! Bilety dalej zostają ważne i nie trzeba kupować nowych.

Jeszcze raz bardzo przepraszamy.

Olivier Damian Praan – organizator


 

VANESSA MAE PO 20 LATACH WRACA DO WARSZAWY. TOWARZYSZYĆ JEJ BĘDZIE ZESPÓŁ I 40-OSOBOWA ORKIESTRA.

Jest jedną z pięćdziesięciu najładniejszych kobiet na świecie, najbogatszą brytyjską artystką młodego pokolenia i narciarką alpejską.
Wirtuozka skrzypiec Vanessa Mae, bo o niej mowa, wraca po długich dwudziestu latach do Warszawy.

Wystąpi we wtorek 30 maja 2017 r. W Centralnym Ośrodku Sportu – w Hali Torwar. Towarzyszyć jej będzie zespół złożony z perkusisty i dwóch gitarzystów oraz czterdziestu członków orkiestry symfonicznej. Razem zagrają największe przeboje z albumu „Choreography“. Koncert dopełnią utwory z przekroju całej twórczości Vanessy Mae, które możemy znaleźć na ostatniej płycie „Platinum Collection“.

Muzyczne wrażenie wzmocni też widowisko wizualne, w którym Mae weźmie bezpośredni udział.
Za każdym razem chcę pokazać wszystko to, co mogą zdziałać skrzypce. Do Warszawy przywiozę swoje ulubione utwory, ale też kilka piosenek, które gram rzadko. Cieszę się na współpracę z wspaniałą polską widownią“, powiedziała Vanessa Mae, która jest znana z tego, że w czasie widowiska lubi chodzić między widownią grając solo.

Dzięki niezmiernej popularności sprzedała ponad 10 milionów płyt w ponad 100 krajach na świecie. Już jako dziesięciolatka Vanessa występowała z filharmonią londyńską. Od szesnastu lat miesza style, i prezentuje je zawsze z niewinnym uroczym uśmiechem. Swoimi połączeniami muzyki klasycznej i rozrywkowej olśniewa publiczność na całym świecie.

Dzięki Vanessie Mae miliony fanów MTV mogły odkryć np. fugi Bacha.

 


Bilety na koncert Vanessy Mae w Warszawie oferują przedsprzedażowe sieci Ticketpro.pl i Ticketportal.pl w cenie od 199 zł aż do 449 zł.

Lista partnerów

Ilość wyświetleń: 3235