Czwartek, 19. Październik 2017

ONICO AZS PW - BBTS Bielsko-Biała

21.12.2016 - Hala COS Torwar
ONICO AZS PW - BBTS Bielsko-Biała

Już w środę 21 grudnia ONICO AZS Politechnika Warszawska rozegra ostatni mecz w hali COS Torwar w 2016 roku. Inżynierowie w ramach zaległego spotkania ósmej kolejki PlusLigi podejmą BBTS Bielsko-Biała. Siatkarze Jakuba Bednaruka chcą dobrze wypaść przed własną publicznością i zakończyć rok pozytywnym akcentem. Ich gra po małym kryzysie formy wygląda coraz lepiej. W ostatnim czasie pokonali MKS Będzin oraz GKS Katowice, a do udanych zapisać mogą także przegrane starciu z mistrzem Polski - ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle.

BBTS Bielsko-Biała w tabeli PlusLigi zajmuje szesnaste - ostatnie miejsce. Bielszczanie mają na koncie dziewięć punktów, a z czternastu rozegranych meczów wygrali tylko dwa. ONICO AZS Politechnika Warszawska natomiast zdobyła siedemnaście punktów i plasuje się na dziesiątej pozycji. Inżynierowie zanotowali dotychczas sześć zwycięstw i osiem porażek

Mecz ONICO AZS Politechnika Warszawska - BBTS Bielsko-Biała rozpocznie się o 19.30. Do hali COS Torwar zapraszamy jednak już na 19.00 i zachęcamy do skorzystania ze wszystkich atrakcji, które przygotujemy dla kibiców.

Lista partnerów

Ilość wyświetleń: 850