Poniedziałek, 25. Wrzesień 2017

koncert NICK CAVE & THE BAD SEEDS

2017-10-24
00:00
2017-10-24
23:00
24 października koncert w Warszawie

NICK CAVE & THE BAD SEEDS
EUROPEJSKA TRASA 2017
BILETY W SPRZEDAŻY OD PIĄTKU 17 LUTEGO OD 10.00



Album Skeleton Tree już dostępny w sprzedaży

“We've been in a strange place, I'm coming out and blinking into the light… It's good to be playing again.” Nick Cave


“Występ Nick Cave and the Bad Seeds to wydarzenie, nie tylko zwykły koncert”  Daily Review

“Cudem by było, gdyby występ jakiegokolwiek innego zespołu osiągnął taki poziom”  AMNplify

“Jeden z zespołów dających najlepsze koncerty”  The AU Review

“Majestatyczni to mało powiedziane”  Moshcam


Nick Cave & The Bad Seeds ogłaszają trwającą 8 tygodni trasę, która rozpocznie się 24 września w Bournemouth’s International Centre. Po zakończeniu trasy po Europie, zespół zawita do Australii (w styczniu 2017) i USA (maj i czerwcie 2017). Podczas trasy europejska publiczność będzie mogła usłyszeć największe przeboje Nick Cave & The Bad Seeds oraz – po raz pierwszy na żywo – piosenki z nowego albumu Skeleton Tree. Ostatnia trasa Nick Cave & The Bad Seeds w Europie odbyła się w 2014 roku.

Skład ośmioosobowej grupy Nick Cave & The Bad Seeds na ogłoszonej trasie to: Nick Cave, Warren Ellis, Martyn Casey, Thomas Wydler, Jim Sclavunos, Conway Savage, George Vjestica i Larry Mullins.

Bilety wejdą do sprzedaży 17 lutego o 10.00 na www.nickcave.com i www.livenation.pl.
Bilety na koncert w Warszawie w cenach od 179 zł.

Skeleton Tree, 16 studyjny album Nick’a Cave & The Bad Seeds, już jest dostępny. Jego premiera miała miejsce we wrześniu 2016 roku, dzień po premierze One More Time With Feeling – filmu w reżyserii Andrew Dominika (Chopper, Zabójstwo Jesse’ego Jamesa przez tchórzliwego Roberta Forda) opowiadającego o powstawaniu albumu. Skeleton Tree uplasował się na 1 miejsce w 8 krajach. Album zapewnił zespołowi najwyższą dotychczas pozycję w Wielkiej Brytanii (2 miejsce na liście OCC) i w Stanach (27 pozycja na liście Billboard) i niedawno pokrył się srebrem w Wielkiej Brytanii. Nominowani do BRIT Award (2017) w kategorii Best International Group, Nick Cave & The Bad Seeds pozostają jednym z najbardziej uznanych zespołów. Na swoim koncie mają 5 milionów sprzedanych albumów na świecie. Ich wpływy są bardzo widoczne i są jednym z najpotężniejszych i najbardziej ekscytujących zespołów na świecie.

One More Time With Feeling dostępny w przedsprzedaży w wersjach na DVD, 2D Blu-ray oraz w limitowanym wydaniu 3D Blu-ray na www.nickcave.com.

Nick Cave & The Bad Seeds używają Twickets jako oficjalnego kanału sprzedażowego na wszystkie koncerty w Wielkiej Brytanii. Twickets to platforma sprzedażowa, która oferuje bilety w oparciu o politykę zachowania ceny nominalnej, zabezpiecza użytkowników przed oszustwem, zakupem oraz odsprzedażą biletów powyżej cen nominalnych.

Lista partnerów

Ilość wyświetleń: 2316