Wtorek, 17. Lipiec 2018

Young Stars Festival 2017

2017-08-30
15:05
2017-08-30
23:00
Nadciąga czwarta edycja Young Stars Festival największego wydarzenia tworzonego dla i przez młodych ludzi. Już 30 sierpnia warszawski Torwar stanie się stolicą muzyki młodzieżowej!

CZEGO MOŻNA SIĘ SPODZIEWAĆ?

Jak co roku połączymy tysiące skumulujemy energię Waszą i Artystów i oddamy ją Wam w postaci najlepszego wydarzenia z najlepszą muzyką teenagerską! Dlatego zobaczymy największe gwiazdy młodego pokolenia z zagranicy oraz Polski i usłyszmy największe hity Internetu! Nie zabraknie również rozdania nagród Young Stars Awards oraz nowego debiutanta, którego wyłonimy w specjalnym konkursie. Po prostu będzie się działo!

KTO WYSTĄPI?
International Stage:
- Bars And Melody , Lukas Rieger, Marcus&Martinus, Union J

Polish Stage:
- Dawid Kwiatkowski, Jeremi & Artur Sikoski, Sylwia & Olga Przybysz, Sylwia Lipka, Weronika Juszczak, Dominika Sozańska oraz Bartek Kaszuba.

Forever Young:
-TEDE


BILETY
Przygotowano 4 rodzaje biletów festiwalowych: Be Young Star, Golden Young Star, Diamond Young Star oraz Backstage, dzięki którym można zapewnić sobie miejsce w wybranej odległości od sceny.
Dodatkowo można kupić bilety na spotkania Meet&Greet z prawie wszystkimi gwiazdami podanymi w line upie i otrzymać pamiątkowe zdjęcie ze spotkania ze swoim idolem!
Bilety są dostępne w sprzedaży na www.ebilet.pl oraz w Salonach Empik.

UWAGA!
Bilety Meet&Greet nie są biletem wstępu i są ważne jeśli posiada się również dowolny bilet na Festiwal.

 

W załączniku dostępny:

- Regulamin imprezy YOUNG STARS FESTIVAL 2017 - 30.08.2017 Warszawa
- Oświadczenie o odpowiedzialności piekuna za uczestnika imprezy w wieku 12-18 lat - YOUNG STARS FESTIVAL 2017

 

Lista partnerów

Ilość wyświetleń: 3521