Wtorek, 17. Lipiec 2018

WIELKA GALA „JESTEŚMY RAZEM”

2017-10-16
15:00
2017-10-16
23:00
Zapraszamy na Wielką Galę "Jesteśmy Razem" Koncert Pełen Emocji i Empatii, która odbędzie się w Warszawie na Hali Torwar! Gala "Jesteśmy Razem" to koncert pełen emocji i empatii.

Lubisz muzykę i chcesz pomagać innym? Zamknij oczy, wejdź w Świat dotyku i dźwięku, poznaj coś zupełnie nowego. Posłuchaj koncertu RAZEM z ludźmi, którzy nie widzą jak inni, potem wróć do rzeczywistości i zobacz jak scena mieni się setkami barw i świateł! Muzycy wprowadzą widzów w pełen emocji świat dźwięków. Podczas finałowego koncertu muzyczny dialog nawiążą wokalista Mietek Szcześniak i pianista Janusz Skowron.


Podczas koncertu "Jesteśmy Razem" usłyszymy:

  • Sorry Boys
  • Katarzyna Moś
  • Katarzyna Cerekwicka
  • Hanna Stach
  • Marek Piekarczyk
  • Mate.O Akustyczny DUET 
  • Mietek Szcześniak
  • Gościem specjalnym będzie Janusz Skowron, a żartować będzie Błażej Krajewski ze StandUP Polska.


Podczas imprezy Fundacja rozda statuetki IDOLI tym, którzy są przykładem dla innych.
Laureatami nagrody w latach ubiegłych byli między innymi: Zofia Morawska (pierwsza kobieta odznaczona Orderem Orła Białego) Tadeusz Sznuk i teleturniej „Jeden z dziesięciu”, Teatr Polskiego Radia, Centrum Nauki Kopernik, a także nasi goście: Janusz Skowron i Mietek Szcześniak.


Przed Galą od godziny 15:00 będzie można zapoznać się z nowoczesną technologią, pomagającą niewidomym i niedowidzącym: mówiące komputery, powiększalniki obrazu. Fundacja zaprasza na pokazy bezwzrokowych dyscyplin sportu: dźwiękowe strzelanie z broni laserowej, golf, football, szachy itd.


W zgodzie z ideami Fundacji Szansa dla Niewidomych oraz Towarzystwa Pomocy Niewidomym w Laskach zaprezentujemy wydarzenie, dowodzące, że nasza widownia jest wyjątkowa. Nie ma takiej nigdzie indziej, tylko w Polsce, w Warszawie. „Jesteśmy razem” więc połączmy całe społeczeństwo. Zapraszamy do wspólnej zabawy i poparcia naszych idei. Świat jest otwarty dla wszystkich!


Środki pozyskane ze sprzedaży biletów przygotowanych w formie cegiełek będą przekazane na pomoc dla naszego środowiska.

Po koncercie o godzinie 21:40 będzie możliwość bezpłatnego obejrzenia filmu: „Film z audiodeskrypcją – „Jack Strong”.

Lista partnerów

Ilość wyświetleń: 755