Niedziela, 20. Maj 2018

ONICO Warszawa – Jastrzębski Węgiel

2018-01-10
20:30
2018-01-10
22:30

Przed nami prawdziwy siatkarski hit, czyli ćwierćfinałowy mecz Pucharu Polski z udziałem stołecznej drużyny. Spotkanie ONICO Warszawa – Jastrzębski Węgiel odbędzie się w środę 10 stycznia o godzinie 20:30 w stołecznej hali COS Torwar.

Bilety na mecz ćwierćfinałowy Pucharu Polski dostępne są w wyjątkowej cenie – każdy bilet kosztuje zaledwie 10 złotych. Zapełnijmy Torwar i pomóżmy naszym siatkarzom w walce o awans do finałowej fazy rozgrywek! Final Four Pucharu Polski odbędzie się we Wrocławiu w dniach 27-28 stycznia. W półfinale zwycięzca meczu ONICO Warszawa – Jastrzębski Węgiel powalczy z drużyną, która wygra spotkanie PGE Skra Bełchatów – Asseco Resovia.

Na mecz ONICO Warszawa – Jastrzębski Węgiel obowiązują całoroczne karnety ligowe.

1 stycznia na antenie telewizji Polsat Sport przeprowadzono losowanie ćwierćfinałowych par, które zawalczą o awans do Final Four Pucharu Polski. Do rozstawionego ONICO Warszawa dolosowano Jastrzębski Węgiel, brązowego medalistę poprzedniego sezonu PlusLigi. Ostatni raz drużyny zmierzyły się ze sobą 26 listopada w stołecznej hali Torwar. Górą byli podopieczni trenera Antigi, którzy pokonali gości 3:0.