Wtorek, 17. Lipiec 2018

ONICO Warszawa vs. MKS Będzin

2018-02-03
20:00
2018-02-03
22:30

W meczu 19. kolejki PlusLigi siatkarze ONICO Warszawa podejmą przed własną publicznością MKS Będzin. Spotkanie odbędzie się 3 lutego o godzinie 20:00 w stołecznej hali COS Torwar.

Spotkanie z MKS-em Będzin to dla podopiecznych trenera Antigi okazja do zrehabilitowania. W 4. kolejce aktualnego sezonu PlusLigi stołeczni siatkarze ulegli będzinianom 2:3. MVP meczu rozgrywanego w Sosnowcu został przyjmujący gospodarzy, Marcin Waliński.

Od ostatniego spotkania z MKS-em Będzin forma warszawian diametralnie się zmieniła. ONICO Warszawa zaliczyło dziewięć ligowych zwycięstw z rzędu, do których dołożyło jeszcze wygraną w ćwierćfinałowym spotkaniu Pucharu Polski przeciwko Jastrzębskiemu Węglowi. Przed starciem z będzinianami drużyna Stephane’a Antigi wystąpi jeszcze w turnieju finałowym Pucharu Polski, zaplanowanym na ostatni weekend stycznia.

Spotkanie ONICO Warszawa – MKS Bedzin odbędzie się w sobotę 3 lutego o godzinie 20:00 w hali COS Torwar. Wejścia i kasy zostaną otwarte godzinę przed pierwszym gwizdkiem.

Mecz rozgrywany 3 lutego to również okazja do wspólnego świętowania – tego dnia 42. urodziny obchodzić będzie trener stołecznej drużyny, Stephane Antiga.