Wtorek, 17. Lipiec 2018

CAVALIADA Warszawa

2018-03-01
07:45
2018-03-04
21:00

CAVALIADA wzbudza w branży jeździeckiej duże emocje i cieszy się ogromnym zainteresowaniem zwiedzających. Dlatego nie tylko fani jeździectwa, ale również osoby, które lubią aktywnie spędzać wolny czas z niecierpliwością odliczają dni do tego wydarzenia.

Podczas CAVALIADA Warszawa odbędzie się finał Ligi Europy Centralnej Pucharu Świata. Na żywo, w centrum wydarzeń będzie można obejrzeć zawodników, którzy zakwalifikują się do Finału Pucharu Świata! W puli nagród aż 500 000 zł, 12 konkursów w tym te zaliczane do rankingu Longines Międzynarodowej Federacji Jeździeckiej, a to oznacza udział w zawodach najlepszych jeźdźców! Sportowych emocji będzie co nie miara. Potęga Skoku, Wenus vs. Mars, Speed & Music, kwalifikacje do GRAND PRIX – każdy z czterech dni CAVALIADY przyniesie słodki smak zwycięstwa i radość publiczności. A wszystko to już od czwartku!

Tutaj jeździectwo niejedno ma imię: skoki, zaprzęgi, ujeżdżenie, wkkw, rywalizacja dzieci na kucach. Konie na CAVALIADZIE są również bohaterami fantastycznych pokazów. CAVALIADA SHOW zadowoli najbardziej wymagającą publiczność, jaką są… dzieci! Bo to idealne miejsce na pierwszy kontakt z hippiczną przygodą, z której się nie wyrasta. Wystarczy spojrzeć na wielopokoleniową cavaliadową publiczność.

Lista partnerów

Ilość wyświetleń: 1555