Wtorek, 17. Lipiec 2018

ONICO Warszawa vs Aluron Virtu Warta Zawiercie

2018-03-12
18:00
2018-03-12
22:00

We wtorek 20 lutego ruszyła sprzedaż biletów na mecz ONICO Warszawa – Aluron Virtu Warta Zawiercie. Spotkanie 25. kolejki PlusLigi odbędzie się w poniedziałek 12 marca o godzinie 18:00 w warszawskiej hali COS Torwar.

Po dwudziestu jeden kolejkach PlusLigi ONICO Warszawa plasuje się na trzeciej pozycji w ligowej tabeli. Warszawianie odnieśli do tej pory szesnaście zwycięstw i ponieśli zaledwie pięć porażek, dzięki czemu uzbierali aż czterdzieści siedem punktów. Z wiceliderami, PGE Skrą Bełchatów, przegrywają tylko stosunkiem wygranych setów, a nad czwartą Asseco Resovią Rzeszów mają pięć punktów przewagi.

Na początku marca do Warszawy przyjedzie ekipa Aluronu Virtu Warty Zawiercie. Jurajscy rycerze plasują się na dwunastej pozycji w tabeli PlusLigi. W pierwszym meczu z zawiercianami podopieczni ONICO Warszawa wygrali 3:2, a MVP spotkania został atakujący Nikola Gjorgiew.

Spotkanie ONICO Warszawa – Aluron Virtu Warta Zawiercie odbędzie się w poniedziałek 12 marca o godzinie 18:00 w warszawskiej hali COS Torwar. Kasy oraz wejścia do hali zostaną otwarte godzinę przed pierwszym gwizdkiem. Partnerem meczu jest dzielnica Wawer.

Lista partnerów

Ilość wyświetleń: 528