Czwartek, 13. Grudzień 2018

Masza i Niedźwiedź na lodzie

2018-03-27
14:30
2018-03-27
21:00

 

Masza i Niedźwiedź z popularnych animowanych bajek, wystąpią na hali COS Torwar w Warszawie!

Maszę i Niedźwiedzia z popularnych animowanych bajek, znają dzieci na całym świecie! Lodowe show, którego występy w Polsce są częścią obszernego tourne, zawierają zabawne sceny z bajki o Maszy i jej przyjaciołach!

Podczas show Masza i Niedźwiedź na lodzie, zobaczyć będzie można ponad 30 łyżwiarzy figurowych, tancerzy i akrobatów, którzy pokazują swoje umiejętności w kolorowych strojach. Bajka i artystyczne występy wykonawców przeniosą dziecko do świata przygód, by stały się ich częścią.

Nieodłączną częścią scenerii jest wspaniały dom niedźwiedzia - ma prawie 10 metrów wysokości! W nim, niedźwiedź uporczywie stara się ukryć przed Maszą przynajmniej na chwilę, by odpocząć. Ale ona ciągle wymyśla zabawy, wraz z innymi zwierzętami goniąc go dookoła lodowiska w towarzystwie wesołych piosenek.

Wraz z wesołą muzyką powstało wspaniałe show, które polubiły dzieci i ich rodzice. Przedstawienie łączy teatr, sztukę muzyczną i łyżwiarstwo figurowe. Co więcej, wszystkie piosenki z show i dialogi między postaciami będą w języku polskim, które będą w pełni zrozumiałe nawet dla młodszych dzieci.

 

Harmonogram wydarzenia:
- pierwszy spektakl rozpoczyna się o godz. 14:30
- drugi spektakl rozpoczyna się o godz. 18:00

 

Uwaga - dzieci poniżej 2 roku życia mogą uczestniczyć w wydarzeniu za darmo

Więcej informacji o spektaklu na stronie maszaniedzwiedz.pl

    Wideo

  • Masza i Niedźwiedź na lodzie

Lista partnerów

Ilość wyświetleń: 4152