Poniedziałek, 17. Grudzień 2018

Warsaw Boxing Night

2018-06-16
18:00
2018-06-16
23:59

Serdecznie zapraszamy na długo wyczekiwaną galę boksu zawodowego - Warsaw Boxing Night! Gala odbędzie się już 16 czerwca w hali COS Torwar. Najważniejszym punktem Warsaw Boxing Night będzie wielki powrót Andrzeja Fonfary (28-5, 17 KO), którego przeciwnikiem będzie Ismail Sillakh (25-5, 19 KO)! Warsaw Boxing Night bilety już w sprzedaży!

Warsaw Boxing Night to pierwsza gala boksu zawodowego zorganizowana przez Warsaw Sports Group i Fonfara Promotions. Walka Andrzeja Fonfary będzie zdecydowanie najważniejszym daniem wieczoru, ale oczywiście to tylko przedsmak atrakcji czekających na fanów boksu! W programie znajdzie się pięć walk głównych, które na żywo będzie mogło obejrzeć 7 tysięcy kibiców i gości zgromadzonych na trybunach hali COS Torwar.

W czerwcu 2006 roku Fonfara zadebiutował na zawodowych ringach, pokonując na punkty Miroslava Kubika. Był to jednak jego jedyny występ w Polsce, bo już 20 dni później walczył w Stanach Zjednoczonych. To właśnie z tamtym rynkiem jest najbardziej kojarzony. Po dwunastu latach wraca jednak do Polski: 16 czerwca wystąpi na warszawskim Torwarze.

Szczegóły jego pierwszej walki po zmianie kategorii wagowej mieliśmy poznać podczas gali Polsat Boxing Night: Noc Zemsty. Teraz wiemy, że jego czerwcowym rywalem będzie dobrze znany polskim kibicom Ismaił Siłłach (25-5, 19 KO). Ukrainiec wystąpił m.in. w 2017 roku na Polsat Boxing Night, kiedy to po niesamowitej walce przegrał jednogłośnie na punkty z Mateuszem Masternakiem. 


Karta walk Back to The Game:
Andrzej Fonfara - Ismaił Siłłach
TBA - TBA
TBA - TBA
TBA - TBA
Michał Olaś - TBA
Paweł Rumiński - TBA