Poniedziałek, 25. Marzec 2019

Zbigniew Preisner i Przyjaciele. Stare i nowe kolędy - KONCERT ODWOŁANY

2019-01-15
20:00
2019-01-15
23:00

Koncert kolędowy w Warszawie odwołany! 

W związku ze śmiercią Prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza i żałobą ogłoszoną w stolicy, koncert „Zbigniew Preisner i Przyjaciele. Stare i nowe kolędy” zaplanowany na 15 stycznia w Warszawie został odwołany. Każdy, kto zakupił bilet, może starać się o zwrot pieniędzy.


- W przypadku zakupu biletu elektronicznego przez stronę www.prestigemjm.com, należy go przesłać na adres: zwroty@imprezyprestige.com wraz z paragonem.
- W przypadku gdy bilet otrzymano w formie papierowej z dostawą poprzez pocztę, należy odesłać go wraz z paragonem na adres biura: Prestige MJM, ul. Poznańska 72, 63-400 Ostrów Wielkopolski.
- W przypadku gdy bilet zakupiono za pomocą platformy eBilet.pl, należy napisać na adres: rezerwacje@ebilet.pl.
- W przypadku biletów zakupionych w stacjonarnych punktach sprzedaży, należy się udać bezpośrednio do nich.

 


 

 

 

Polski kompozytor muzyki filmowej i teatralnej, znany ze współpracy m.in. z Krzysztofem Kieślowskim i Agnieszką Holland w styczniu 2019 roku poprowadzi pięć niezwykłych wieczorów kolęd. Jego gośćmi będą artyści scen polskich. Program „Zbigniew Preisner i Przyjaciele. Stare i nowe kolędy” przedstawiony zostanie w renomowanych lokalizacjach pięciu miast: Krakowie, Wrocławiu, Warszawie, Gdańsku i Poznaniu. To będą niezwykłe wieczory…

Osiemnaście lat temu Zbigniew Preisner wydał „Moje Kolędy” - limitowaną edycję albumu z kolędami, przy realizacji której pracowały gwiazdy i duże składy instrumentalne: orkiestra Sinfonia Varsovia, Leszek Możdżer na fortepianie, Andy Pask i John Parricelli, Chór Chłopięcy Filharmonii Krakowskiej. Śpiewali m.in. Elżbieta Towarnicka, Beata Rybotycka, Jacek Wójcicki i zespół góralski „Zakopiany”. W 2015 roku kompozytor dodał do albumu siedem kolejnych, nowych kolęd. Wydawnictwu nadano tytuł. „Nowe i stare kolędy. W poszukiwaniu dróg” z tekstami Ewy Lipskiej i Jana Nowickiego. Właśnie ten repertuar zostanie zaprezentowany na pięciu specjalnych wieczorach kolęd w styczniu 2019 roku.

- Początek przyszłego roku zapowiada się bardzo ciekawie. I choć jesteśmy w samym środku upalnego lata, już dzisiaj chciałbym zaprosić na prestiżowe i pełne refleksji wydarzenia, w trakcie których będzie można posłuchać niezwykłych kolęd, skomponowanych przez mistrza Zbigniewa Preisnera – mówi Janusz Stefański z agencji Prestige MJM, która zorganizuje w styczniu pięć koncertów „Zbigniew Preisner i przyjaciele. Stare i nowe kolędy”.

W koncertach wezmą udział: Zbigniew Preisner, Beata Rybotycka, Maciej Balcar, Edyta Krzemień, Joanna Pocica oraz Jan Karpiel-Bułecka z zespołem. Solistom towarzyszyć będzie zespół złożony z najlepszych polskich muzyków.