Poniedziałek, 25. Marzec 2019

Kolędy Świata: TGD + Goście

2019-01-18
19:00
2019-01-18
23:00

Informacja od Organizatora ws. koncertu! 

Szanowni Państwo,

Koncert "Kolędy Świata: TGD + Goście" odbędzie się według planu, 18 stycznia 2019 roku o godz. 19:00. Ze względu na charakter koncertu, Organizator oraz Artyści podjęli decyzję o nieodwoływaniu występu. Pamięć o tragicznych wydarzeniach z Gdańska zostanie uczczona minutą ciszy.

Zespół Good Taste Production

 


 

 

 

Agencja Good Taste Production zaprasza na nową edycję koncertów pt. Kolędy Świata: TGD + Kasia Cerekwicka, Kuba Badach, Kasia Moś, Mietek Szcześniak i Małe TGD.

Ubiegłoroczne koncerty z tego cyklu spotkały się z niezwykle dobrym przyjęciem, dlatego ponownie chcemy zabrać Państwa w tę szczególną muzyczną podróż. Towarzyszyć nam w niej będą wybitni artyści, których słuchamy od lat – Kasia Cerekwicka, Kuba Badach, Kasia Moś oraz Mietek Szcześniak, a także najmłodsze pokolenie wokalistów, czyli rozśpiewane dzieci z Małego TGD. Na scenie, obok solistów, chórów i zespołu instrumentalnego pojawi się znakomity Fair Play Quartet.

Usłyszą Państwo piosenki znane z obu świątecznych płyt TGD oraz kilka specjalnie przygotowanych na tę trasę niespodzianek. W poszukiwaniu muzycznych bożonarodzeniowych tradycji artyści zabiorą nas do Australii, obu Ameryk i wielu miejsc w Europie. Będzie to uczta zarówno muzyczna, jak i duchowa, pełna melodii tradycyjnych kolęd i współczesnych hitów, takich jak „Mario, czy już wiesz” czy „Noel”.

Regulamin Imprezy dostępny na: www.goodtaste.pl/regulamin. 

Lista partnerów

Ilość wyświetleń: 1335