Czwartek, 02. Maj 2024

Podsumowanie COS 3x3 UFFO CUP vol.3

COS 3x3 UFFO COS vol. 3 Fot. Jacek Prondzynski

COS 3x3 UFFO CUP vol.3 to trzecia edycja turnieju organizowanego przez Centralny Ośrodek Sportu oraz UFFO WEAR. Turniej odbył się w warszawskiej hali COS Torwar i wzięło w nim udział 16 drużyn.

W finale turnieju spotkały się drużyny Palę Tróję oraz RONIN 3x3 TEAM, gdzie drużyna Palę Tróję zwyciężyła wynikiem 21:17. Było to bardzo zacięte spotkanie, które dostarczyło wielu emocji dla publiczności. Palę Tróję zaprezentowali świetną grę zespołową, dzięki której zdominowali swoich przeciwników i zdobyli tytuł mistrza turnieju COS 3x3 UFFO CUP vol.3.Drugie miejsce w turnieju zajęła drużyna Coco Jambo, która pokonała SK 3x3 Planet Team wynikiem 21:14.

Wszystkie wyniki są dostępnę na PLAY FIBA 3x3.

W turnieju można było zobaczyć wiele ciekawych spotkań oraz niesamowite umiejętności zawodników. Zawody przyciągnęły także kibiców, którzy dopingowali swoje ulubione drużyny i wspierali zawodników.

Turniej COS 3x3 UFFO CUP vol.3 był wyjątkowym wydarzeniem dla miłośników koszykówki 3x3. Organizatorzy zapewnili świetną atmosferę, wspaniałą zabawę oraz emocjonujące zawody, które na długo zapadną w pamięci uczestników i kibiców.