Czwartek, 13. Grudzień 2018

Rosyjski klasyczny balet

2018-02-02
19:00
2018-02-02
21:30
Rosyjski balet klasyczny (Classical Russian Ballet) pod kierownictwem HASANA USMANOVA. Z udziałem solistów Teatru Wielkiego (Moskwa) i Teatru Maryjskiego (Petersburg). Światowa premiera. Po raz pierwszy: scena i lód!

„Jezioro łabędzie. Klasyka i Lód”
„Dziadek do orzechów. Klasyka i Lód”

Po raz pierwszy w historii w jednym przedstawieniu wykorzystana zostanie tradycyjna scena baletowa i lód, na których wystąpi rosyjski balet klasyczny pod kierownictwem HASANA USMANOVA!


Widowisko w wykonaniu najlepszych tancerzy i łyżwiarzy figurowych Rosji. Już teraz możecie Państwo zobaczyć zestawienie baletu klasycznego i jazdy figurowej na lodzie! I choć połączenie tak odmiennych dziedzin wydawałoby się niemożliwe, współczesny teatr wciąż ewoluuje, odkrywając przed widzami nowe, niezbadane dotychczas zakątki!


„Jezioro łabędzie” i „Dziadek do orzechów” – dwa potężne dzieła, które poza postacią Piotra Czajkowskiego łączy bezlitosna walka dobra ze złem oraz pewność, że dobro zwycięży, a miłość i sprawiedliwość na pewno zapanuje!
Fantazyjna scenografia, efektowne kostiumy, doskonała gra aktorska oraz umiejętności taneczne na światowym poziomie w połączeniu z nowatorskimi elementami Hassana Usmanowa to gwarancja emocji, które trudno opisać słowami – trzeba je po prostu przeżyć! To spektakl dla całej rodziny i kwintesencja tego, co najlepsze w rosyjskiej kulturze ostatniego stulecia.


Wraz z bohaterami, zapraszamy Państwa w niezapomnianą podróż do bajkowego świata legend i niekończącej się wyobraźni.


Balety odbywają się w dwóch aktach.
Czas trwania : 2 godziny 20 minut z przerwą (20 minut)
Muzyka: Piotr Czajkowski
Kierownik: Hasan Usmanov

Kup bilet na:
Eventim.pl
Biletyna.pl
- PanKoncert.pl

Lista partnerów

Ilość wyświetleń: 3253