Czwartek, 13. Grudzień 2018

Alt-J

2018-02-05
18:00
2018-02-05
22:00
Agencja Go Ahead z przyjemnością zaprasza na koncert Alt-J! Brytyjski zespół wystąpi 5 lutego 2018 na warszawskiej hali COS Torwar!

Indie-rockowa grupa wróciła do koncertowania po dłuższej przerwie, a na trasie promującej najnowszy album nie zabrakło Polski! Trio na początku czerwca wydało album „Relaxer”, który jest następcą dwóch przebojowych krążków zespołu!

Alt-J powstał dziesięć lat temu w Leeds z inicjatywy studentów artystycznych kierunków, którzy zdecydowali się poświęcić muzyce. Ich debiutancki album otrzymał Mercury Prize, najbardziej prestiżową nagrodę alternatywną w Wielkiej Brytanii. Single „Breezeblocks” i „Matilda” rozbrzmiały w stacjach radiowych, a dwa lata później ukazał się drugi krążek („This Is All Yours”), który otrzymał nagrodę Grammy i zyskał popularność przede wszystkim w USA. Do promocji zespołu w dużej mierze przyczyniły się doskonałe koncerty grupy, zachwalane przez fanów na całym świecie. Muzyka Alt-J to wyjątkowy wyraz takich stylów nowoczesnego rocka jak: indie, alternative, folk oraz jazz. Ta specyficzna mieszanka na długo pozostaje w pamięci, niosąc ze sobą niezapomniane doznania muzyczne.

Bilety na koncert są już dostępne w stałych punktach sprzedaży! Zapraszamy!

    Wideo

  • Najnowszy album oparty na spokojnych, gitarowych melodiach promuje singiel „3 WW”:

    alt-J - 3WW

Lista partnerów

Ilość wyświetleń: 2362