Czwartek, 13. Grudzień 2018

Bryan Adams

2018-05-05
20:00
2018-05-05
23:00

Bryan Adams wraca do Polski i zaśpiewa w hali COS Torwar!

Kanadyjski rockman wystąpi 5 maja 2018 r. w hali COS Torwar w Warszawie – będzie to kolejna okazja, by usłyszeć na żywo jego największe hity, na czele z niezniszczalną balladą “(Everything I Do) I Do It for You”.


Fantastyczna kariera Bryana trwa już 4 dekady. Artysta debiutował pod koniec lat 70., a do wielkiej sławy katapultował go album “Reckless” z 1984 r., który przyniósł takie przeboje, jak “Run to You”, “Heaven” czy “Summer of ‘69”. W kolejnej dekadzie dorobek Bryana wzbogacił się o megahity “(Everything I Do) I Do It for You”, “Please Forgive Me” "Have You Ever Really Loved a Woman?" oraz "All for Love" – ten ostatni nagrany wspólnie z Rodem Stewartem i Stingiem. Jego ostatni jak dotąd, trzynasty w dyskografii album studyjny “Get Up” ukazał się w 2016 r. Łączny nakład wszystkich płyt wokalisty liczony jest w dziesiątkach milionów egzemplarzy.


Adams jest Kawalerem Orderu Kanady, członkiem Canadian’s Walk of Fame, ma też w dorobku pokaźną kolekcję nagród, na czele z Grammy, kilkukrotnie był nominowany do Oscara i Złotych Globów.


Bilety na majowy koncert na Torwarze można kupować za pośrednictwem strony www.eventim.pl od 19 października br., w cenie od 199 zł.


Kontakt dla mediów:

Wiktoria Nycz

e-mail: wiktoria.nycz@lifefestival.pl

Lista partnerów

Ilość wyświetleń: 3973