Niedziela, 17. Luty 2019

Międzynarodowe Targi Agrotechniki Sadowniczej FruitPRO 2018

2018-02-14
09:00
2018-02-15
16:00

Serdecznie zapraszamy do udziału w 14. edycji Międzynarodowych Targów Agrotechniki Sadowniczej FruitPRO 2018! W 2018 roku odbędą się one 14 i 15 lutego na terenie hali COS Torwar w Warszawie przy ul. Łazienkowskiej 6a.

Przed nami kolejna edycja Międzynarodowych Targów Agrotechniki Sadowniczej FruitPRO 2018. Już dziś serdecznie zapraszają do uczestnictwa w nich sadowników oraz firmy związane z tą branżą, ich organizatorzy – firma BASF Polska oraz Katedra Sadownictwa Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie.

MTAS FruitPRO to doskonałe połączenie działalności komercyjnej, rynkowej z działalnością naukową. O sukcesie targów, zadecydowały na przestrzeni lat, znaczna liczba wystawców oferująca nowoczesne rozwiązania dla branży sadowniczej. Często właśnie tu swoją premierę mają nowe rozwiązania i technologie dedykowane produkcji i dystrybucji owoców. To tu sadownicy mogą też zasięgnąć fachowych porad, porozmawiać z przedstawicieli firm.

Nieodłączną części targów jest też bogaty panel wykładów wygłaszanych przez przedstawicieli świata nauki, doradców sadowniczych, w tym roku głównie z zagranicy. W części wykładowej usłyszymy ekspertów z Polski, Włoch, Holandii, Niemiec i Ukrainy. Poza praktycznymi informacjami dotyczącymi produkcji, ochrony i zbioru owoców, dużo miejsca zajmie ocena sytuacji w Europie. Ilość jabłek na rynku, ceny oraz kierunki eksportu i importu, odmiany sadzone obecnie na świecie, co kupują lokalne rynki a co jest sadzone z przeznaczeniem na dalekie wysyłki – to tylko niektóre z zagadnień, które zostaną poruszone. Omówiona również zostanie sytuacja na Wschodzie – jak rozwija się sadownictwo na Ukrainie, w Rosji czy Kazachstanie.