Poniedziałek, 17. Grudzień 2018

DSF Kickboxing Challenge 14

2018-04-13
20:00
2018-04-13
23:30

Różalski vs Le Banner w K-1 na DSF Kickboxing Challenge 14 na warszawskiej hali COS Torwar!

O tym transferze pisały wszystkie media sportowe! Król KSW wagi ciężkiej Marcin Różalski zrezygnował z mistrzowskiego pasa i postanowił wrócić do kickboxingu, w którym w przeszłości dwa razy zdobywał tytuły mistrza świata. 13 kwietnia na Torwarze „Różal” zmierzy się z legendarnym Jerome Le Bannerem, do walki z którym był dwukrotnie przymierzany w formule MMA. Czas na długo wyczekiwany debiut "Ostatniego Barbarzyńcy" w DSF Kickboxing Challenge!

– Powracam do formuły, z której się wywodzę i którą kocham. Chcę spełniać swoje marzenia, a jednym z nich jest walka z najlepszymi tylko w stójce. Interesują mnie tylko prawdziwe ringowe wojny z legendami tego sportu! To mi umożliwia DSF Kickboxing Challenge, dlatego teraz będziecie mnie oglądać w walkach K-1 – mówi podekscytowany Marcin Różalski.

W polskim kickboxingu nie było jeszcze tak wielkiego starcia jak Różal-Le Banner. Ich pojedynek poprzedzą występy innych gwiazd jak: Daniel Omielańczuk, Karol Celiński, Dawid Kasperski, Kamil Jenel, Jan „Iron” Lodzik, Paweł Biszczak, Róża Gumienna i Dmitri „Black Valet” Valent. Odbędzie się także wielki mecz międzynarodowy w K-1 pomiędzy reprezentacjami Polski i Rosji. Biało-czerwone barwy reprezentować będzie śmietanka polskiego kickboxingu, ale spotkanie z Rosjanami i tak będzie ogromnym wyzwaniem. Rezerwujcie czas, bo cała karta walk szykowana na DSF Kickboxing Challenge 14 jest imponująca. Bądźcie tam z nami!

Lista partnerów

Ilość wyświetleń: 1523