Niedziela, 17. Luty 2019

Young Stars Festival 2018

2018-08-26
15:00
2018-08-26
23:00

Przed nami piąta, okrągła edycja największego młodzieżowego festiwalu w Polsce! Już 26 sierpnia warszawska hala COS Torwar ponownie stanie się miejscem wyjątkowego spotkania artystów i fanów muzyki młodzieżowej!

CZEGO MOŻNA SIĘ SPODZIEWAĆ?
W tym roku po raz kolejny scena zapłonie dzięki energii Gwiazd Festiwalu, a Torwar roztańczy się w rytmie bicia tysięcy gorących serc fanów muzyki teenagerskiej! Na Young Stars Festival 2018 zobaczymy najważniejsze gwiazdy młodego pokolenia z zagranicy oraz Polski i usłyszmy największe hity internetu! Nie zabraknie również rozdania nagród Young Stars Awards oraz występu nowego debiutanta, którego wyłonimy w specjalnym konkursie. Będzie ogień!

 

International Stage:
- Bars and Melody, Lukas Rieger, Johnny Orlando, Mackenzie Ziegler, Tilly Devries Polish Stage:
- Jeremi Sikorski, Artur Sikorski, Sylwia, Lipka, Sylwia Przybysz, Olga Przybysz, Weronika Juszczak, Dominika Sozańska, Bartek Kaszuba, Merghani Forever Young:
- Dawid Kwiatkowski, B.R.O

 

BILETY FESTIWALOWE
- BE YOUNG STAR - 119PLN bilet zapewnia miejsce w strefie Be Young Star
- GOLDEN YOUNG STAR - 229PLN (limitowana ilość) bilet zapewnia miejsce w Golden Circle oraz strefie BYS.
- DIAMOND YOUNG STAR - 399 PLN (limitowana ilość) bilet zapewnia miejsce w Strefie Diamond oraz strefach BYS i GYS.
- BACKSTAGE YOUNG STAR - 999PLN (limitowana ilość) bilet zapewnia wstęp na Backstage oraz do DYS, GYS i BYS oraz Young Stars Secret Tour, Young Stars Gift, lunch i darmowe napoje.

 

BILETY MEET&GREET
- bilety na spotkania z artystami wraz z pamiątkowym zdjęciem od 99 zł do 329 zł Uwaga! Bilety Meet&Greet nie są biletem wstępu i są ważne, jeśli posiada się również dowolny bilet festiwalowy. Można kupić bilety na dowolną ilość spotkań Meet&Greet.

 

OGRANICZENIA WIEKOWE
Uczestnik Imprezy w wieku od 4 do 11 roku życia bierze udział w imprezie na podstawie własnego Biletu jednakże warunkiem wpuszczenia takiej osoby na Teren Imprezy jest przebywanie pod opieką osoby dorosłej posiadającej Bilet wstępu do tej samej strefy co małoletni Uczestnik przez cały okres trwania Imprezy.

Uczestnik imprezy w wieku od 12 do 18 lat bierze udział w imprezie na podstawie własnego Biletu, wymagane jest jednak, by małoletni uczestnik Imprezy posiadał pisemną zgodę rodziców, zezwalającą na jego samodzielne przebywanie na terenie Imprezy lub posiadać Oświadczenie Opiekuna.

Lista partnerów

Ilość wyświetleń: 3726