Niedziela, 17. Luty 2019

Cohen i kobiety

2018-10-28
19:00
2018-10-28
23:00

COHEN i KOBIETY to niezwykły, poruszający koncert piosenek Leonarda Cohena – legendarnego mistrza liryki, kompozytora i poety.
Jego utwory w tłumaczeniu Macieja Zembatego zinterpretowały na nowo czołowe polskie wokalistki, reprezentujące różne style, różne pokolenia. Za oprawę muzyczną i aranżację koncertu odpowiada producent muzyczny, kompozytor i muzyk, znany chociażby z Republiki – Leszek Biolik.

Koncert jest energetycznym i magicznym spotkaniem przyjaciół, grających utwory mistrza, który swoją twórczością inspiruje artystów od pokoleń. Niezapomniane przeboje In My Secret Life, Suzanne czy Dance Me To The End Of Love w nowym kobiecym wymiarze. Na jednej scenie wystąpią: Urszula DUDZIAK, Grażyna ŁOBASZEWSKA, Natalia KUKULSKA, Anita LIPNICKA, Julia PIETRUCHA, Matylda DAMIĘCKA, Barbara WROŃSKA i Daria ZAWIAŁOW.

Pomysłodawcą koncertu jest Marcin Tercjak, współautorem koncepcji Maciej Pilarczyk, a opracowania muzycznego Leszek Biolik. Koncert powstał w ramach Festiwalu Czterech Kultur 2017. W zmienionej formule (w obsadzie i w nowych wizualizacjach autorstwa Matyldy Damięckiej) przygotował producent wykonawczy Music Company.

Cohen i Kobiety był Koncertem Galowym w Teatrze Ziemi Rybnickiej w ramach 22. edycji Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Artystycznej OFPA. 

W związku z olbrzymim zainteresowaniem, organizator uruchomił dodatkowe bilety, które, też już znikają jak ciepłe bułeczki

Harmonogram godzinowy:
Otwarcie drzwi: 18:00
Koncert: 19:00

Sprzedaż biletów w dniu koncertu: Kasa na Torwarze czynna od 14:00

Kontakt dla osób niepełnosprawnych, które chcą zamówić bilety na koncert: niepelnosprawni@ebilet.pl
Kontakt: Agata Wiśniewska
Specjalista ds. obsługi klienta
T: +48 22 122 80 99 | M: +48 662 163 332

Lista partnerów

Ilość wyświetleń: 1956