Poniedziałek, 25. Marzec 2019

Tribute to Zbigniew Wodecki by Wodecki Twist Festiwal

2018-11-08
19:30
2018-11-08
23:55

Zapraszamy na wyjątkowe koncerty Tribute to: Zbigniew Wodecki! Po sukcesie pierwszej edycji Wodecki Twist Festiwal dedykowanego pamięci i twórczości Zbigniewa Wodeckiego, projekt będzie można usłyszeć w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu, Szczecinie i Katowicach.

Fundacja im. Zbigniewa Wodeckiego oraz Good Taste Production z radością zapraszają na koncerty Tribute to: Zbigniew Wodecki w największych miastach w Polsce!

Projekt Tribute to Zbigniew Wodecki by Wodecki Twist Festiwal tworzą przyjaciele i muzycy grających przez lata z artystą. Na scenie podczas koncertów między innymi: Zdzisława Sośnicka, Kayah, Kuba Badach, Alicja Majewska, Sławek Uniatowski, Ania Rusowicz, Beata Rybotycka i inni! Szczegółowe informacje jacy soliści wystąpią w jakim mieście podamy niebawem.

Ideą koncertów jest spotkanie wykonawców nie tylko z muzyką patrona wydarzenia, ale i z nim samym. Widowiska będą oprawione wyjątkowymi materiałami archiwalnymi. Podczas każdego koncertu nie zabraknie najpiękniejszych duetów, wielkich przebojów z ogromnego i różnorodnego repertuaru Zbigniew Wodeckiego. Pojawią się także muzyczne niespodzianki, a wszystko w nowej odsłonie i wspaniałych, specjalnie przygotowanych aranżacjach.

Regulamin koncertów dostępny TUTAJ.

Lista partnerów

Ilość wyświetleń: 2090