Niedziela, 17. Luty 2019

Nowy sezon PlusLigi w hali COS Torwar

Plakat ONICO Warszawa kontra Cuprum Lubin

ONICO Warszawa rozpoczyna nowy sezon PlusLigi w hali COS Torwar w Warszawie! W piątek 12 października stołeczni siatkarze zmierzą się z Cuprum Lubin.

Czas na rozpoczęcie zmagań w nowym sezonie PlusLigi! Podopieczni trenera Stephane’a Antigi zainaugurują ligowe rozgrywki z drużyną Cuprum Lubin, z którą rozegrali ostatni mecz poprzedniego sezonu. W ostatnich miesiącach w obu drużynach doszło do wielu zmian w składzie. Do ekipy ONICO Warszawa dołączyło ośmiu nowych zawodników – Graham Vigrass, Rafael Araujo, Bruno Romanutti, Mateusz Janikowski, Piotr Łukasik, Łukasz Wiese, Konrad Buczek i Dominik Jaglarski. Skład Cuprum Lubin również przeszedł diametralną zmianę. Od tego sezonu w barwach Miedziowych występować będzie m.in. nasz były libero, Jędrzej Gruszczyński. Dla stołecznych kibiców inauguracyjny mecz ONICO Warszawa będzie pierwszą okazją do zobaczenia nowego składu w akcji!

Mecz ONICO Warszawa – Cuprum Lubin odbędzie się 12 października o godzinie 20:30 w warszawskiej hali COS Torwar. Kasy zostaną otwarte o godzinie 18:00, natomiast wejścia do obiektu półtorej godziny przed pierwszym gwizdkiem. Najmłodszych kibiców stołecznej drużyny zapraszamy do Strefy Małego Kibica przygotowanej przez Fundację ONICO.

Lista partnerów

Ilość wyświetleń: 608