Niedziela, 17. Luty 2019

Mad Dogs Sopot zwycięzcą II Turnieju o Puchar Dyrektora COS

Zdjęcie z Drugiego Turnieju o Puchar Dyrektora COS

Mad Dogs Sopot zwyciężył podczas II Turnieju o Puchar Dyrektora COS w hokeju na lodzie drużyn amatorskich na obiekcie COS Torwar Lodowisko w Warszawie.

W miniony weekend (12-13 stycznia) w hali COS Torwar Lodowisko przy ul. Łazienkowskiej 6a odbył się II Turniej o Puchar Dyrektora Centralnego Ośrodka Sportu w którym udział wzięli pasjonaci i amatorzy hokeja na lodzie.

Podczas turnieju udział brało pięć drużyn z Warszawy i okolic: Legion Warszawa, Orły Warszawa, Torpeda Warszawa, Warsaw Kings  i Mad Dogs Sopot . Każda z drużyn rozegrała po cztery mecze w jednej grupie.

W weekend wszystkie drużyny pokazały ogromne zaangażowanie i wielkie serce w rozgrywanych między sobą meczach. Ewidentnie było widać, że zaangażowanie i sportowe uniesienia towarzyszyły zawodnikom podczas wszystkich spotkań.

Po zakończonych meczach przyszła pora na uroczyste wręczenie nagród przez Dyrektora COS Mariusza Kałużnego, który podjął decyzję o wsparciu lokalnej inicjatywy sportowej i razem z Centralnym Ośrodkiem Sportu wspomógł działania, które przyczyniły się do zwrócenia uwagi na potrzebę rozwiania dyscypliny hokeja w Warszawie.

 

Zestawienie końcowe turnieju:

1. Mad Dogs Sopot - 12 pkt
2. Warsaw Kings - 9 pkt
3. Legion Warszawa - 6 pkt
4. Orły Warszawa - 3 pkt
5. Torpeda Warszawa - 0 pkt

Lista partnerów

Ilość wyświetleń: 288