Niedziela, 17. Luty 2019

EkoWalentynki 2019 w COS Torwar

Plakat akcji EkoWalentynki 2019

W lutym 2019 rusza IX edycja ogólnopolskiej akcji edukacyjnej pt. "EkoWalentynki - czyli kochamy recykling!". W Warszawie akcja będzie prowadzona na terenie kompleksu Centralnego Ośrodka Sportu przy ul. Łazienkowskiej 6a. Pojemniki na zużyte elektrośmieci zlokalizowane zostały w hali COS Torwar przy szatni oraz w COS Torwar Lodowisko Torwar przy ochronie obok wejścia.

Zapraszam wszystkich chętnych do przynoszenia baterii, akumulatorów oraz telefonów. Od wielu lat w ramach "EkoWalentynek" udowadniamy, że codzienna troska o otaczający świat jest najlepszym dowodem miłości do naszej planety. Zbiórkę baterii i elektroodpadów będziemy prowadzić do 22 kwietnia 2019 roku - czyli do Dnia Ziemi!

Tak jak w poprzednich edycjach partnerami „EkoWalentynek” są: REMONDIS
Electrorecycling Sp. z o.o., Electro-System Organizacja Odzysku SEiE S.A. i ERP Polska Organizacja Odzysku SEiE i Organizacja Odzysku Opakowań S.A. - firmy, dzięki którym każdego roku wzrasta w Polsce poziom odzysku i recyklingu baterii oraz elektroodpadów. A nad całością czuwa Dominik Dobrowolski, ekolog i podróżnik – pomysłodawca akcji. Informacje o wszystkich ekowalentynkowych akcjach są zamieszczane na stronie: www.cycling-recycling.eu.

Lista partnerów

Ilość wyświetleń: 307