Poniedziałek, 25. Marzec 2019

Fight Exclusive Night 24

2019-03-16
19:00
2019-03-16
23:55

Federacja FEN wraca do Warszawy. 16 marca w hali COS Torwar wszyscy kibice zobaczą najlepszych polskich zawodników walczących na zasadach MMA oraz K-1. W stolicy fanom zaprezentują się między innymi mistrzowie w formule K-1: Arkadiusz Wrzosek i Radosław Paczuski oraz czempion w federacji średniej, Andrzej Grzebyk, który zmierzy się z niepokonanym w FEN Kamilem Gniadkiem. Stawką tego ostatniego pojedynku będzie tytuł mistrza w limicie kategorii półśredniej.

Do klatki FEN w Warszawie powróci również Kamil Łebkowski, który wciąż marzy o pasie mistrzowskim FEN. Zwycięstwo w Warszawie będzie krokiem, który ma go zbliżyć do tego trofeum, gdyż jego pojedynek będzie oficjalnym eliminatorem do tytułu mistrzowskiego Takie samo wyzwanie stoi przed Bartoszem Leśko, który w Warszawie podejmie Marcina Naruszczkę. Zwycięzca jeszcze 2019 roku stanie przed szansą wywalczenia pasa w limicie do 84 kilogramów. Oprócz tego zobaczymy freak fight dwóch raperów: Arab VS Wujek Samo Zło oraz takich zawodników jak Grzegorz Ciepliński i Marcin Krakowiak.

10 pojedynków na karcie walk, trzy mistrzowskie, dwa eliminatory, kategoria ciężka i pojedynek kobiet – sportowych emocji w Warszawie na pewno nie zabraknie. Gala FEN 24 już 16 marca!

Zapraszamy do zakupu biletów!

Lista partnerów

Ilość wyświetleń: 1200