Poniedziałek, 25. Marzec 2019

ONICO Warszawa w fazie zasadniczej PlusLigi

2019-03-17
20:30
2019-03-17
23:30

W dwóch ostatnich kolejkach fazy zasadniczej PlusLigi siatkarze ONICO Warszawa zagrają u siebie z Jastrzębskim Węglem i Chemikiem Bydgoszcz. Zwycięstwa w tych meczach zapewnią stołecznym drugie miejsce w tabeli i bezpośredni awans do półfinału play-offów. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na trybuny!

Do sprzedaży trafiły już pakiety na mecze z Jastrzębskim i Chemikiem. Kupując je zapłacicie mniej, niż w przypadku dwóch pojedynczych biletów na oba te spotkania. Koszt pakietu normalnego na dłuższą trybunę to 60 złotych, a ulgowego – 30 złotych. W przypadku trybuny krótszej ceny będą wynosiły odpowiednio 40 i 20 złotych. Ponadto korzystając z oferty pakietowej będziecie mogli od razu zapewnić sobie miejsce na trybunach podczas zapowiadającego się pasjonująco starcia z Jastrzębskim.

Bezpośrednio do półfinałów fazy play-off awansują dwie najlepsze drużyny PlusLigi i o ile lider – ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – wydaje się być już poza zasięgiem reszty stawki, tak walka o drugie miejsce wciąż trwa w najlepsze. 17 marca, w przedostatniej kolejce rundy zasadniczej, w Warszawie zmierzą się dwaj kandydaci do zajęcia tej lokaty – ONICO i Jastrzębski Węgiel.

Obecnie w lepszej sytuacji są stołeczni, którzy zajmują pozycję wicelidera. Ekipa z Jastrzębia traci do drużyny Stephane’a Antigi cztery punkty, a stołeczni we własnej hali prezentują się znakomicie – w całym sezonie przegrali tam tylko z ZAKSĄ (w listopadzie) i niedawno po dramatycznym meczu z PGE Skrą Bełchatów 2:3. Nikogo nie trzeba więc przekonywać, jak ważny będzie to mecz dla ONICO. Bo 17 marca na Torwarze mogą się rozstrzygnąć losy drugiego miejsca.

Zaledwie kilka dni później – 20 marca – w hali przy ul. Łazienkowskiej gościć będziemy Chemika Bydgoszcz. Jeśli więc nie uda się pokonać Jastrzębskiego, promocję do 1/2 finału możemy wywalczyć w ostatniej kolejce, także przed własną publicznością. Oba mecze będą więcej niezwykle istotne w kontekście całego sezonu.

Mecze z Jastrzębskim Węglem i Chemikiem Bydgoszcz odbędą się kolejno 17 i 20 marca w hali COS Torwar. Początek obu spotkań zaplanowano na godz. 20:30. Najmłodszych kibiców stołecznej drużyny zapraszamy do Strefy Małego Kibica przygotowanej przez Fundację ONICO. Bądźcie z nami!

Lista partnerów

Ilość wyświetleń: 338