Poniedziałek, 25. Marzec 2019

ONICO Warszawa vs Chemik Bydgoszcz

2019-03-20
20:30
2019-03-20
23:30

W poniedziałek 11 marca ruszyła sprzedaż pojedynczych biletów na mecze z Jastrzębskim Węglem (17 marca) i Chemikiem Bydgoszcz (20 marca). Wszystkich serdecznie zapraszamy na trybuny!

Mecze z Jastrzębskim Węglem i Chemikiem Bydgoszcz to dwa ostatnie spotkania fazy zasadniczej sezonu 2018/2019. ONICO zajmuje obecnie drugie miejsce w tabeli i jest faworytem do bezpośredniego awansu do półfinału, ale musi to potwierdzić na Torwarze.

Już 17 marca zagra z ekipą z Jastrzębia, która do stołecznych traci cztery punkty i wciąż ma szansę na zajęcie drugiej pozycji. Nic więc dziwnego, że spotkanie to od dawna zapowiadane jest jako bezpośrednia walka o półfinał. Goście muszą w stolicy wygrać, by zachować matematyczne szanse na przeskoczenie w tabeli ONICO.

Kilka dni później do Warszawy przyjedzie Chemik Bydgoszcz. Jeśli podopieczni Stephane'a Antigi pokonają Jastrzębski, mecz z drużyną Jakuba Bednaruka nie będzie miał już znaczenia dla układu tabeli. Ale w przypadku ewentualnej niedzielnej porażki, w środę 20 marca ONICO stanie przed drugą szansą na przypieczętowanie drugiego miejsca i awansu do półfinału.

Do tej pory w sprzedaży były pakiety na spotkania z Jastrzębskim Węglem i Chemikiem Bydgoszcz. W poniedziałek 11 marca ruszyła zaś sprzedaż pojedynczych biletów na każdy z tych meczów. Wejściówki zakupić można przez stronę www.bilety.onicowarszawa.pl. Zapraszamy na trybuny!

Lista partnerów

Ilość wyświetleń: 246